Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja VHK Kunstimaja huvialaringid 2018/19 õppeaastal; ringid alustavad tööd 5.septembril

VHK Kunstimaja huvialaringid 2018/19 õppeaastal; ringid alustavad tööd 5.septembril

Algaste

    Kunsti-ja maalimise ring
    Olevimägi 8/10 Kunstiklass 1
    Reet Reidak
    T 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Tekstiiliring Olevimägi 8/10 Käsitööklass Merle Suurkask N: 15.00-16.30

    Vabad kohad:3
    Meisterdamine ja keskaeg
    Olevimägi 8/10 Kunstiklass1 
    Endel Maas
    K: 14.00-15.30

    Vabad kohad :3

    Loovtantsuring

    Põhikooli 2k, peegelsaal
    Riina Ausma
     E: 14.00-14.45
     
    Vabad kohad: 2
    Kunst, loodus, meisterdamine
    Olevimägi 8/käsitööklass
    Anne-Kai Toht T: 14.30-16.00

    Vabad kohad:2
    Kunst, loodus meisterdamine
     Olevimägi 8/kunstiklass 4
    Anne-Kai Toht N: 14.30-16.00

    Vabad kohad:2



     


    Muinasjuturing(1. - 4. klass)
    Olevimägi 8/10 kunstiklass 3
    Aet Admann E:14.00-15.30

    Vabad kohad:3

     

    PUUTÖÖ                                 






    Puutöö I algajatele
    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo T: 14:00-15:15
    Vabad kohad:0

    Puutöö II edasijõudnutele

    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo T: 15.30-17.00

    Vabad kohad: 0

    Puutöö III algajatele
    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo
    K: 14.00-15.30

     vabad kohad 0
    Puutöö IV
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur    
    N: 15.OO-16.30

     vabad kohad 0
    Puutöö V
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur
    R: 15.45-17.15
     
    vabad kohad 0
    Puutöö VI
    Vene 13 puutööklass
    Kaupo Kangur
    E: 14.00-15.30

    vabad kohad 0

     

    METALLITÖÖ






    Metallitöö I alates 3.klassist
    Vene 13 metallitöökoda Krista Lehari
    E: 15.00-16.30
    Vabad kohad:0
    Metallitöö II alates 4.klassist
    Vene 13 metallitöökoda Helen Poll
    T: 15.00-16.30

    Vabad kohad:4
     Metallitöö III al. 3. kl.
       Aet Admann
     N: 15.00-16.30
       Vabad kohad:2
     Metallitöö IV al. 3.kl.
       Aet Admann
     R: 15.00-16.30
       Vabad kohad: 3

     

    KERAAMIKA







    Keraamika I(1-3.klass)
    Vene 13 keraamikatöökoda
    Pirjo Kullerkupp
    E: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Keraamika II(1-3.klass) Vene 13 keraamikatöökoda Pille Kaleviste
    T: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0
    Keraamika III (al.1.klassist) 
    Vene 13 keraamikatöökoda Anneli Salumaa
    K: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0
    Keraamika IV (al.3. klassist)
    Vene 13 keraamikatöökoda Anneli Salumaa
    N: 15.00-16.30

    Vabad kohad:0
    Keraamika V (al. 1.klassist)   
      Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer R: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0

     

    Keraamika VII (kõigile)

    KOKANDUS


    Pirjo Kullerkupp
    E: 15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Kokandusring I(1-4kl) Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello E: 14.00-15.30
    Vabad kohad: 0
    Kokandusring II(1-4kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    E: 15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Kokandusring III(1-4kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    T: 14.00-15.30

    Vabad kohad: 0
    Kokandusring IV(4-6kl)
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    T: 15.30-17.00

    Vabad kohad: 0

     Kokandusring V(1-4kl)                                                               Aune Ello                K 14.00-15.30      Vabad kohad 1

    MALE

    Põhikooli majas

    algajad                   E:14:00 - 15:30                     vabad kohad: 1

    edasijõudnud         E:15:30 - 17:00                     vabad kohad: 4

    Maletreener Rainer Raud,telefon 51 55 864, e-post: rainerraud@gmail.com

    Infot male ringide kohta annab ka Tiina Raud, telefon 56 66 01 80, e-post: tiinal@vhk.ee

      Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud


      Keraamika VI (alates 7.klassist)                               
      Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
      K:16.00-17.30
      vabad kohad 5
        Sepatöö
        (Keskmine ja vanem aste, täiskasvanud)

        Vene 22 Sepikoda Kaupo Kangur K:16.00-17.30

        vabad kohad 0

          Maalimise ja joonistamise ateljee
          (Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud) 


          Olevimägi 8/10 kunstiklass 2

          Mari Prekup

          E:17.00-18.30

          vabad kohad 2





          Kunstiringidesse saab registreerida:
          info: Anu Johanson
          janu@vhk.ee;56660150

          Metallitöökoda

          Huvikoolide lepinguid ja avaldusi saab täita ja allkirjastada digitaalselt (saata meilile janu@vhk.ee).
          Blanketi saab alla laadida siit. NB! Täitke palun kõik kolm lehekülge!

          Kel digiallkirja võimalust ei ole, saab lepinguid tulla sõlmima Gümnaasiumi valvelauda Vene 22.











          Tegevused dokumentidega