Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja VHK Kunstimaja huvialaringid 2017/18 õppeaastal

VHK Kunstimaja huvialaringid 2017/18 õppeaastal

Algaste

    Origami ja teatrimängud
    Olevimägi 8/10 Kunstiklass 1
    Reet Reidak
    N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:5
    Tekstiiliring Olevimägi 8/10 Käsitööklass Merle Suurkask N: 15.00-16.30
    Vabad kohad:0
    Animatsiooniring
    Olevimägi 8/10 Käsitööklass Britta Benno T: 14.00-15.30
    Vabad kohad :0

    Kunstiring

    Olevimägi 8/10 kunstiklass 4
    Mari Prekup E: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0
    Kunst ja loodus
    Olevimägi 8/10 kunstiklass 4
    Anne-Kai Toht T: 14.15-15.45
    Vabad kohad:0
    Kunst ja loodus
    Olevimägi 8/10 kunstiklass 1
    Anne-Kai Toht R: 14.15-15.45
    Vabad kohad:0
    Kirjanduse-ja kunstikamber Vene 31,PMK majas, 4.korrus
    Kerli Indermitte E: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0
    Muinasjuturing(1. - 2. klass)
    Olevimägi 8/10 kunstiklass 3
    Aet Admann K: 14.00 -15.30
    Vabad kohad:5

     

    PUUTÖÖ






    Puutöö I algajatele
    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo T: 14:00-15:30
    Vabad kohad:0

    Puutöö II edasijõudnutele

    Vene 13 puutööklass Toomas Tõnissoo K: 15.30-17.00

    Vabad kohad: 0

    Puutöö III
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur E: 14.15-15.45
    1 vaba koht
    Puutöö IV
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur    
    N: 14.00-15.30
     1 vaba koht
    Puutöö V
    Vene 13 puutööklass Kaupo Kangur
    R: 14.45-16.15

    0 v.kohta






     

    METALLITÖÖ






    Metallitöö I alates 3.klassist
    Vene 13 metallitöökoda Mihkel Vooglaid E: 15.00-16.30
    Vabad kohad:0
    Metallitöö II alates 3.klassist
    Vene 13 metallitöökoda Krista Lehari T: 15.00-16.30

    Vabad kohad:0
     Metallitöö III al. 3. kl.
       Aet Admann
     N: 15.00-16.30
       Vabad kohad:2
     Metallitöö IV al. 3.kl.
       Aet Admann
     R: 15.00-16.30
       Vabad kohad: 2

     

    KERAAMIKA







    Keraamika I(1-3.klass)
    Vene 13 keraamikatöökoda
    Anneli Salumaa
    E: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Keraamika II(al. 4.kl.-12.kl.) Vene 13 keraamikatöökoda Anneli Salumaa E: 15-30-17.05
    Vabad kohad:0
    Keraamika III (al.1.klassist) 
    Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
    K: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0
    Keraamika IV (al.1. klassist)
    Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
    N: 14.00-15.30

    Vabad kohad:0
    Keraamika V (al. 3.klassist) Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer R: 14.00-15.30
    Vabad kohad:0

     

    KOKANDUS






    Kokandusring I Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello K: 14.00-15.30
    Vabad kohad: 0
    Kokandusring II
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    K: 15.30-17.00

    Vabad kohad:0
    Kokandusring III
    Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Aune Ello
    N: 14.00-15.30

    Vabad kohad: 0
    Kokandusring IV Vene 13/Pühavaimu 8
    kokandusklass päevakeskuses
    Sirje Rohtla R: 15.00-16.30
    Vabad kohad: 0

     

    MALE

    Põhikooli majas 5.poiste klassis

    algajad                  E:14:00 - 15:30                     vabad kohad: 3

    edasijõudnud         E:15:30 - 17:00                    vabad kohad: 5

    Maletreener Rainer Raud,telefon 51 55 864, e-post: rainerraud@gmail.com

    Infot male ringide kohta annab ka Tiina Raud, telefon 56 66 01 80, e-post: tiinal@vhk.ee

      Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud


      Keraamika VI                                
      Vene 13 keraamikatöökoda Reeli Haamer
      N:16.00-17.30
      vabad kohad 0
        Sepatöö
        (Keskmine ja vanem aste, täiskasvanud)

        Vene 22 Sepikoda Kaupo Kangur K:16.00-17.30

        vabad kohad 0

          Maalimise ja joonistamise ateljee
          (Põhikooli vanem aste, gümnaasium, täiskasvanud) 


          Olevimägi 8/10 kunstiklass 2

          Reet Reidak, Margot Kask

          E:17.00-18.30

          vabad kohad 0





          Kunstiringidesse saab registreerida elektrooniliselt Stuudiumi kaudu alates 4.sept.
          info: Anu Johanson
          janu@vhk.ee;56660150

          Metallitöökoda

          Huvikoolide lepinguid ja avaldusi saab täita ja allkirjastada digitaalselt (saata meilile janu@vhk.ee).
          Blanketi saab alla laadida siit. NB! Täitke palun kõik kolm lehekülge!

          Kel digiallkirja võimalust ei ole, saab lepinguid tulla sõlmima Gümnaasiumi valvelauda Vene 22.











          Tegevused dokumentidega