Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja Õpetajate kontaktandmed

Õpetajate kontaktandmed

Kunstimaja õpetajate kontaktandmed

1. Külliki Tõnisson  - põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli kunstiajaloo õpetaja, klassijuhataja gümnaasiumis
kylliki@vhk.ee
2.Reet Reidak- põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli maaliõpetaja,origami ringijuhendaja
reetr@vhk.ee
3.Maiu Mooses- põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli maali-ja joonistamise õpetaja, maali-joonistamise ateljee juhendaja
maiu@vhk.ee
4.Sirje Rohtla- põhikooli käsitöö ja kodunduse õpetaja
sirjer@vhk.ee
5.Helen Poll- põhikooli kunsti-ja käsitöö õpetaja, kunstikooli vormiõpetuse õpetaja
helenp@vhk.ee
6.Kaupo Kangur-põhikooli käsitööõpetaja, puutöö- ja sepatööringi juhendaja
kaupo@vhk.ee
7.Toomas Tõnissoo- põhikooli käsitööõpetaja, kunstikooli maali-ja värviõpetuse õpetaja, puutööringi juhendaja
toomast@vhk.ee
8.Anne-Kai Toht- põhikooli kunsti-ja käsitööõpetaja, kunstikooli kunstiajaloo õpetaja
annetoht@hot.ee
9.Aet Admann- põhikooli kunstiõpetaja, muinasjuturingi ja metallitööringi juhendaja
aetadmann@gmail.com
10.Kathariina Aus- keraamikaringi juhendaja
aus.katha@hotmail.com
11.Britta Benno- kunstikooli joonistamise õpetaja
brittabenno@gmail.com
12.Raul Erdel- kunstikooli disainiõpetaja
raule@vhk.ee
13.Malle-Reet Heidelberg põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli maalimise õpetaja
illue@hotmail.com
14.Reeli Haamer- kunstikooli vormiõpetuse õpetaja, keraamikaringi juhendaja
Lee.Krak@mail.ee
15.Jäppe Johanson-põhikooli kunstiõpetaja
jappe@ut.ee
16.Liisa Kallam- põhikooli kunstiõpetaja, tekstiiliringi juhendaja
lisakala@hot.ee
17.Margot Kask- kunstikooli joonistamise õpetaja
margot.kask@gmail.com
18.Mae Kivilo- kunstikooli tüpograafia õpetaja
mae@emmaleppermann.ee
19. Krista Lehari- metallitööringi juhendaja
kristalehari@mac.com
20.Anneli Salumaa-kunstikooli joonistamise ja vormiõpetuse õpetaja
salumaa@neti.ee
21.Merle Suurkask- tekstiilitööringi juhendaja
merle@roosimolder.ee
22. Maarja Undusk-  kunstikooli  õpetaja
maarjauster@gmail.com
23.Mihkel Vooglaid- metallitööringi juhendaja
mihkel.vooglaid@gmail.com
24.Madli Väli- põhikooli käsitöö õpetaja
madli.vali@vhk.ee
25.Pille Õnnepalu- põhikooli kunstiõpetaja, kunstiringi juhendaja
pille.onnepalu@gmail.com
26.Kersti Õun- keraamikaringi juhendaja
kersti.oun@vhk.ee

Tegevused dokumentidega