Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Kunstimaja Õpetajate kontaktandmed

Õpetajate kontaktandmed

Kunstimaja õpetajate kontaktandmed

1. Külliki Tõnisson  - põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli kunstiajaloo õpetaja
kylliki@vhk.ee
2.Reet Reidak- põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli maaliõpetaja, kunstiringi juhendaja
reetr@vhk.ee
3.Endel Maas- meisterdamise ringi juhendaja
4.Sirje Rohtla- põhikooli käsitöö ja kodunduse õpetaja, kokanduse ringi juhendaja
sirjer@vhk.ee
5.Helen Poll- põhikooli kunsti-ja käsitöö õpetaja, kunstikooli vormiõpetuse õpetaja, metallitöö ringi juhendaja
helenp@vhk.ee
6.Kaupo Kangur-põhikooli käsitööõpetaja, puutöö- ja sepatöö ringi juhendaja
kaupo@vhk.ee
7.Toomas Tõnissoo- põhikooli käsitööõpetaja, puutööringi juhendaja
8.Anne-Kai Toht- põhikooli kunsti-ja käsitööõpetaja, kunstikooli kunstiajaloo õpetaja
annetoht@hot.ee
9.Aet Admann- põhikooli kunstiõpetaja, muinasjuturingi ja metallitööringi juhendaja
aetadmann@gmail.com
10.Pirjo Kullerkupp - keraamikaringi juhendaja
11.Pille Kaleviste- põhikooli kunstiõpetaja, kunstikooli õpetaja, keraamika ringi juhendaja
12.Mari Prekup - kunstikooli joonistamise õpetaja
13.Malle-Reet Heidelberg põhikooli  kunstikooli maalimise õpetaja
illue@hotmail.com
14.Reeli Haamer- kunstikooli vormiõpetuse ja maalimise õpetaja, keraamikaringi juhendaja
Lee.Krak@mail.ee
15.Anselm Oja- kunstikooli graafilise disaini alused õpetaja
16.Kaarel Kuusk- kunstikooli kompositsiooni õpetaja
17.Margot Kask- kunstikooli joonistamise õpetaja
margot.kask@gmail.com
18.Mae Kivilo- kunstikooli tüpograafia ja kompositsiooni õpetaja
19. Krista Lehari- metallitööringi juhendaja
kristalehari@mac.com
20.Anneli Salumaa-kunstikooli joonistamise ja vormiõpetuse õpetaja
salumaa@neti.ee
21.Merle Suurkask- tekstiilitööringi juhendaja
merle@roosimolder.ee
22.Mihkel Tüür- kunstikooli arhitektuuri õpetaja
23.Ott Kadarik kunstikooli arhitektuuri õpetaja
24.Madli Väli- põhikooli käsitöö õpetaja
madli.vali@vhk.ee




Tegevused dokumentidega