Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikakool XVII ajalooliste klahvpillide ja orkestrimuusika suvelaager Juurus 24.-27.august 2016

XVII ajalooliste klahvpillide ja orkestrimuusika suvelaager Juurus 24.-27.august 2016

Seitsmeteistkümnendat korda toimuv suvelaager toob taaskord kokku palju toredaid noori muusikuid üle Eesti. Suvelaagri lõpetab pidulik kontsert MUUSIKAMERI Juuru Mihkli kirikus Laupäeval 27.aug 2016 kl 16.00

Sel suvel toimuvas suvelaagris on osalejateks pea 60 noort muusikut VHK MK, TMKK, Tallinna MK, Lasnamäe MK, Tallinna Otsa nim MK, Lihula MK, Tartu valla MK ja Juuru MK-st.
Ajalooliste klahvpillide suvelaager ehk Juuru laager, kasvas välja VHK MK klavessiiniklassi tegevusest ja sai alguse 2000. aasta suvel Suislepa mõisas ning on Eesti Klavessiinisõprade Tsunfti esimesi ja nüüdseks juba traditsiooniline igasuvine suurprojekt.
See on laager, kus osalejatel on võimalik tutvuda ja arendada oma oskuseid ajaloolistel klahvpillidel – klavessiinil, klavikordil ja orelil.
See on laager, kus on suur tähtsus ka koosmängul ja nii on lisaks klahvpillidele kaasatud ka keelpillid ja puhkpillid.

Kavas on nii vanamuusika, pärimusmuusika kui ka kaasajamuusika teosed. Suvelaagri õpetajad on parimad õpetajad ja osalejateks töökad noored muusikud. Sest kuidas muidu saab olla nii, et igal suvel saadakse hakkama millegi sellisega, mis innustab kõiki aasta
pärast seda laagritööd taas ette võtma.

KLAHVPILLIÕPETAJAD: IMBI TARUM, KRISTIINA ARE, SAALE FISCHER, KRISTEL AER
ORKESTRIÕPETAJAD: EVA PUNDER, TIINA PANGSEP, KRISTI ALAS, REET SUKK, ARDO VÄSTRIK
ORKESTRIT DIRIGEERIB – EIVIN TOODO
Suvelaagri projektijuht on Ene Nael
TÄNAME! Eesti Kultuurkapitali, Rahvakultuuri Sihtkapiltali, EV Kultuuriministeeriumi, Raplamaa Ekspertgruppi, Hasartmängumaksu Nõukogu, Juuru Mihkli kirikut, Juuru Rahvamaja, Juuru Eduard Vilde Kooli.

Tegevused dokumentidega