Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised Tähelepanu, moodustamisel on laadaklubi

Tähelepanu, moodustamisel on laadaklubi

Aktiivsed vanemad - andke endast märku!

Head VHK vanemad!

Juba 9 aastat tagasi, 7. detsembril 1996. aastal peeti esimest jõululaata –  alguse sai heategevuslaatade korraldamine, üks tugevamaid traditsioone VHK-s. Kuigi korraldustoimkonnal on ettevalmistusi tehes ja laada ajal kibekiire, on nii laste kui vanemate rõõm väsimusest alati suurem ja laata oodatakse iga kord pikisilmi. Pettuma ei pea ka sellel aastal, jõululaat on planeeritud 10. detsembriks ja mailaat 6. maiks.

Viimastel aastatel korraldustoimkonnas osalenud vanematest on kasvanud teotahteline ja hästi töötav meeskond. Selle kinnituseks on näiteks igal korral lisandunud uued põnevad tegevused ja jälle erakordselt hästi õnnestunud mailaat. Samal ajal on järjest tugevamaks saanud ka õpilaste ja vanemate kogukond. Täna tundub aeg küps olevat traditsiooni algidee lõpule viimiseks - laatade korraldamise põhijõuks peaks saama LAADAKLUBI, vabatahtlik lastevanemate ühendus, mis koondaks kõiki kaasalöömisest huvitatuid. Järjepidevust hoiavad juba kogenud tegijad, uut jõudu ja energiat toovad kaasa uued. Loomulikult toetab kool, kus vaja.

Laadaklubi käima lükkamiseks oleks parim aeg just nüüd, kooliaasta alguses. Ootan kirja või telefonikõnet kõigilt, kel soovi osaleda – saame korra kokku ja teeme selleks aastaks plaanid valmis.


Tervitades,

Katrin Raie

6996 100

katrin@vhk.ee


Tegevused dokumentidega