Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Põhikool Õpetajate konsultatsioonide ajad 2022/2023

Õpetajate konsultatsioonide ajad 2022/2023

— filed under:


KÕIK KONSULTATSIOONID TOIMUVAD EELNEVAL KOKKULEPPEL ÕPETAJAGA!

 

 

Matemaatika

Lenneli Aasa – K 16.00

Merit Paist – K 16.00

Marika Ohha – K 16.00

Maria Sarapu – N 15.00 - 17.00 (gümnaasiumi majas)

Hanno Padar – T 14.45

Maarja Peinar-Järve – E 15.00

Epp Kivisild-Lepvalts – R 15.00

 

Loodusteadused

Siim Tõkke – E 16.00 - 17.30 füüsika (gümnaasiumi majas 133)

Kaisa Kuhi – E 15.30 - 16.30 keemia, füüsika, loodusõpetus

Maris Mikkus – N 15.00 - 16.00 bioloogia, loodusõpetus, keemia

Krista Kõiv – T 15.30 - 16.30 keemia

Margit Tohver – E 15.15 - 16.15 geograafia

Eha Vahtras – K 15.15 - 16.15 bioloogia

Ingrid Perv – K 15.30 - 16.30 loodusõpetus, bioloogia

Ken Edvard Pikkorainen – K 15.00 - 16.00

Margit Antsmäe – N 15.00 - 16.00 loodusõpetus

Lotte-Triin Telgmaa – E 15.00 - 16.00 geograafia

Tiia Kalju – N 8.15 - 9.00 keemia (gümnaasiumi majas 136)

 

Eesti keel

Krista Nõmmik - K 15.00

Igor Kaasik – E 15.30

Johanna Aus - N 15.00

 

Inglise keel

Anne Kirikal - K 15.00 - 15.45

Evely Laurits - T 15.00

Riin Tergem - T 15.30 -16.00

Jaanika Aru - T 15.45 - 16.30

Kadri Niineväli – K 15.00 - 16.00

Liina Roog – N 15.15 - 16.00

Maaris Aas - E 15.15 - 16.00

Mirjam Viikberg - K 14.45 -15.30

Markus Ülviste - N 15.00 - 17.00

Hanna Türkmen – T 14.45 - 15.00

Triinu Kalle – E 14.30 – 15.15

Aili Roosimaa – E 15.00 - 15.40 ja K 15.30 - 16.00

Karolin Käärik – T 15.00 - 15.45

Hanna Türkmen – T 14.15 – 15.00

Maaris Aas – E 15.15 - 16.00

Giles Howard Pound - E 15.00 - 16.00

 

Vene keel

Irina Klišina – E 15.00 - 16.00

Ülle Ots – T 15.00 - 16.00

Marina Konovalova – E 15.00 - 15.45, N 15.00 - 15.45, R 14.15 - 15.00

Jelena Šklovskaja – E-R 8.30, E 15.00 - 16.00

 

Saksa keel

Ene Moon-Pinsel – E 15.15

Siiri Miidu – T 15.45

 

Prantsuse keel

Mailis Seero-Boisbourdin – E 15.00

Mihkel Jahu – K 15.00

 

Ajalugu

Kaja Uuspõld – T 15.45

Sander Lillemäe – N 14.45 - 15.30

 

Muusikaõpetus

Imbi Laas – N 15.45

Evelin Ots-Tennasilm – T 16.00

Pille Raitmaa – N 16.00 - 16.45

 

 

Tegevused dokumentidega