Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium Vastuvõtt gümnaasiumisse GÜMNAASIUMI VASTUVÕTU KORRALDUS

GÜMNAASIUMI VASTUVÕTU KORRALDUS

Õpilaste vastuvõtt X klassi 2017/2018 õppeaastaks.

 

Kirjalike testide tulemuste põhjal vestlustele ja erialakatsetele kutsutud õpilaste nimekiri.

 

Palun nimekirjas olevatel õpilastel täita ära küsimustik esmaspäevaks 20. märtsiks.  Ilma küsimustiku  täitmata vestlusele ja erialakatsetele ei lubata!

Küsimustiku leiad siit.

Vestlusele võta kaasa käesoleva õppeaasta tunnistus või kooli poolt kinnitatud hinneteleht.

Kui Sul on küsimusi või soovid kandideerimisest loobuda, palun võta ühendust sekretäriga: telefon 6996 130, meiliaadress mairi@vhk.ee

Info kirjalike testide tulemuste kohta ainult meiliaadressilt mairi@vhk.ee


Humanitaar õppesuuna muusikakooli erialakatse II voor toimub  Olevimägi 8/10 II korrusel kooriklassis 27.märtsil kell 17:00

Uksest sissesaamiseks helistada 56660166

Muusika eriala katse II voor kujutab endast muusikateoreetiliste teadmiste kontrolli. Katse koosneb järgmistest ülesannetest:

- viiulivõtmes meloodia üleskirjutamine
- akordijärgnevuse kuulamine ja üleskirjutamine
- lihtintervallide ja akordide (põhikolmkõlad pööretega, V7 pööretega) kuulamine ning üleskirjutamine
- intervallide ja akordide ehitamine ning määramine
- võtmemärgid kuni 6-märgiga helistikeni

Infot erialakatse kohta saab küsida tanvel@vhk.ee

Muusikakooli erialakatsete II vooru on kutsutud järgmised õpilased:

Anett Urke
Karl Killing
Markus Aluste
Simo Atso
Liisbet Estra
Caro-Lyn Irjas
Eva Lotta Kliimask
Alexandra Kolsar
Sanna Kruusmaa
Rebecca Must
Hanna Mägi
Marta Mägimets
Brenda Pärtel
Laura Raus
Kärt Suurlaht
Joonatan Peeter Tombu
Maria Tähe
Anna Vähi

 

Humanitaar õppesuuna kunstikooli erialakatsed

VHK Kunstikoolis Olevimägi 8 I korrus:

20. märtsil kell 15:00 joonistamine ja 22. märtsil kell 15:00 maalimine.

Kunstikatsed kujutavad endast natüürmordi maalimist kattevärvidega (guašš v. akrüül) ja joonistamises etteantud esemete kujutamist koos oma fantaasiapildiga. Joonistustöö puhul on lubatud kasutada ainult grafiidi(harilikke) pliiatseid.

Kunstikatsele on vaja endal kaasa võtta maalimiseks värvid, pintslid ja A2 formaadis maalimiseks sobiv paber.

Joonistamiseks erinevaid pliiatseid (2B-6B, omal valikul), kustutuskumm ja A3 formaadis joonistuspaber.

20. märtsil kaasa võtta eelnevalt ettevalmistatud portfoolio oma töödest (vähemalt 10 tööd – 5 joonistust ja 5 maali; lisaks võib olla visandeid, nn. "kaustikujoonistusi", fotosid tehtud suureformaadilistest töödest, keraamikast vms juba valmis loomingulistest töödest).

Kunstikooli katsetele on kutsutud järgmised õpilased:

Anett Aedla
Kadri Ainumäe
Anastasia Beljajeva
Julia Freudenberg
Helena Heinloo
Elina Liina Heno
Irma Holm
Hanna-Liisa Hussar
Clara Jantson-Köstner
Kelly Heleen Kaldra
Angela Kittask
Sarah Laidre
Mirjam Lember
Tähe Leen Metsoja
Rebecca Norman
Anna Petermann
Geethe Pikkpõld
Gretel Põld
Birgit Raidna
Laura Raik
Anna Brita Rebane
Polina Richter
Erling Tuxen Ringkjob
Liisa Kai Siimut
Karl Soomlais
Jana Zirnask
Stella Tukia
Susanna Uus
Elisa Margot Winters


Humanitaar õppesuuna teatrikooli erialakatsete

1. voor toimub Vene 22 teatrisaalis 1.aprillil kell 12:00 ja 2.aprillil kell 13:30

Ole valmis ette kandma üht luuletust, ühte proosapala (pikkus 1 lk, soovitavalt mitte omaloomingulist ja esitada peast), lisaks väljendama end muusikaliselt. Kirjuta mõtisklus teemal "Miks teater?" (pikkus üks lehekülg).

 

Teatrikooli katsetele 1.aprillil kell 12:00 on kutsutud:

Annika Alavere
Mathias Ausmeel
Liisbet Estra
Kaspar Gräzin
Kristiina Heinmets
Kärt Heinvere
Hanna Pria Hulkko
Melani Hurt
Kätriin Helena Huttunen
Gert-Egert Jätsa
Saara Kaljujärv
Mailiis Kanter
Richard Kask
Getter Kitsing
Joonas Koff
Alexandra Kolsar
Getriin Kotsar
Robert Kuusk
Sandra-Saskia Kärmas
Rines Künnapas
Lili Liinev
Liis Liivand
Elisabeth Madisson
Mariliis Maivel
Robert Martin
Arina Milišnikova
Laurits Martin Muru
Morten Mäggi
Getter Mägi
Joonas-Hendrik Mägi
Miriam Peterson
Anette Pärn
Jens-Patrik Rand

 

Teatrikooli katsetele 2 .aprillil kell 13:30 on kutsutud:

Kristjan Paul Kadarik
Dajaana-Jessica Oper
Hele-Riin Palumaa
Iris Pähn
Grete Rahnel
Elsa Triin Raidla
Mia Marie Randaru
Saskia Reintam
Johannes Remmelkoor
Erling Tuxen Ringkjob
Rihard Ristkok
Emili Rohumaa
Hanna Maria Rool
Mia-Mai Roosberg
Hõbe Ann Rooste
Anete Salu
Eimi Mirjam Sander
Sirel Tammisto
Triinu-Liis Tammjärv
Hanna-Liise Tropp
Kirke Tuul
Reemus Tõniste
Margit Täht
Nicolas Tänover
Agneta Uusküla
Anette Age Vabamäe
Fanny Vain
Mari Ann Valkna
Karl Vilhelm Valter
Iris Varusk
Iris Viru

 

Humanitaar õppesuuna kinoeriala katse

I voor toimub 2. aprillil 13:30 Vene 22 II korruse auditooriumis/ klassis 208.

Ette valmistada järgmiselt:

Motivatsiooni kiri pikkus- kuni 1 lk A4
Pildiseeria-fotojutustus teemal Mina - 10 fotot
Pildiseeria - Minu emotsioonid - 6 fotot
Pildiseeria - Minu asjad - 3 fotot
Sünopsis iseendast - iseenda kirjalik kokkuvõte 1 lk A4
Stsenaarium teemal ISE - pikkus 2 lk A4

II VOOR - 8 aprill kl 11.00 Vene 22.

Dokumentaalfilm teemal Mina - pikkus max kuni 3 minutit
Mängufilm teemal Mina - pikkus max kuni 3 minutit (ennast võib mängida ka keegi teine).

Kinoeriala katsetele 2.aprillil on kutsutud:

Miikael Aasamets-Ainla
Natalie Arete Allikson
Miriam Bernadt
Inge Ivaste
Maria Solei Järvet
Karl Herman Jürgenson
Kirke Kaur
Elina Kengsepp
Hanna Koha
Carmen Kremm
Victoria-Lisethe Kriisa
Eliise Marie Leetsar
Gregor Lillemets
Heneliis Notton
Karoliine Olle
Liisa-Lotta Pahkma
Jennifer Pavlov
Vanessa Poolgas
Alexandra Pärn
Mathias Randrüüt
Birgit Saar
Erik Kristjan Saar
Georg Savisaar
Kirke Selirand
Karel Mark  Sibold
Michelle Sillar
Miron Šois
Jana Tammemets
Liisbet Teemaa
Sophie Alexandra Tullkvist
Ewa-Maria Vainult
Jürg Johannes Würtenberg
Emilia Õim

 

Reaalsuuna vestlusele on kutsutud järgmised õpilased:

24. märts kell 14:00 Vene 22 III korrus

Madis Aasalo
Anette Hallik
Robert Kasepõld
Mia-Maria Meldorf

24. märts kell 15:00 Vene 22 III korrus

Indrek Möldre
Brigita Maria Raave
Maia Saskia Selis
Iris Tamsalu
Ville Mart Volar

18.aprill kell 10:00 Vene 22 III korrus

Astra Ilsjan
Erik Iida
Maria Jõesoo
Kertu Jõgi

18.aprill kell 13:00 Vene 22 III korrus

Kerttu Inger Kail
Aleksander Kampus
Terke Kram
Anette Kuusk

18.aprill kell 14:00 Vene 22 III korrus

Nils Holger Kõomägi
Karmen Laur
Raoul Aho Leitham
Aksel Joonas Luik

18.aprill kell 15:00 Vene 22 III korrus

Peeter Maran
Mia Maripuu
Donna Mägi
Markus Männi

19.aprill kell 10:00 Vene 22 III korrus

Frida Brit Noor
Marius Paavel
Katrin Paju
Joonas Paju

19.aprill kell 11:00 Vene 22 III korrus

Robert Raasuke
Loviisa Remmelkoor
Emma Rootalu
Georg Sarapuu

19.aprill kell 12:00 Vene 22 III korrus

Gertrud Soone
Ann Viktoria Suik
Robin Suursaar
Uko Rasmus Tiidemann

19.aprill kell 14:00 Vene 22 III korrus

Karl Robin Tiislär
Kristin Tropp
Laura Veensalu
Kerttu-Liis Viires

19.aprill kell 15:00 Vene 22 III korrus

Paula Liis Viljamaa
Karl Väärtnõu
Mia Ööbik

 

Sotsiaalsuuna vestlusele (huviõpe prantsuse keel) on kutsutud järgmised õpilased:

20.märts kell 9:00 Vene 22 III korrus

Talis Hillar Aulik
Maria Kristina Eerme
Lisett Heero
Madleen Karu

20.märts kell 10:00 Vene 22 III korrus

Hans Märten Kinnas
Grete Liis Kivirand
Matilde Kivisilla
Anni Reiljan
Oskar Kröönström
Mia Marlena Meimer
Victoria Mägi

20.märts kell 11:00 Vene 22 III korrus

Jana Ogorodnik
Lotta Otsepp
Ott Jaagup Palumäe
Meril Pullisaar

20.märts kell 13:00 Vene 22 III korrus

Eliise Kristiina Klaar
Aleyandra Smitt
Annabel Suga
Merilin Kirsika Tedder
Taavi Tender
Tuuli Tiivel
Greeta Võsu
Oskar Väliste

 

 

Sotsiaalsuuna vestlusele (huviõpe majandus ja ühiskond) on kutsutud:

22.märts kell 15:30 Vene 22 III korrus

Hans Alasi
Robin Aloe
Peeter Alver
Gert-Egert Jätsa

22.märts kell 16:30 Vene 22 III korrus

Kärt Kaasik-Aaslav
Toomas Kaljuvee - O'Brock

23.märts kell 15:00 Vene 22 III korrus

Lukas Koort
Mari-Ann Kornak
Vanessa Kricere
Eva Margareeta Kört

23.märts kell 16:00 Vene 22 III korrus

Richard Henry Lao
Martin Leidsaar
Marten Gustav Lähker
Mireena Mandel

23.märts kell 17:00 Vene 22 III korrus

Hendry Ollin
Oskar Ostov

24.märts kell 11:00 Vene 22 III korrus

Helery Pikk
Karoline Poska
Karl Kevin Ruul
Eliise Tamm

24.märts kell 12:00 Vene 22 III korrus

Mona Maria Tammik
Kristiina Treksler
Triin Vaino
Ewa-Maria Vainult

24.märts kell 13:00 Vene 22 III korrus

Matthias Erik Veinmann
Hans Väär

 

Palun nimekirjas olevatel õpilastel täita ära küsimustik.  Ilma küsimustiku  täitmata vestlusele ja erialakatsetele ei lubata!

Küsimustiku leiad siit.

Vestlusele võta kaasa käesoleva õppeaasta tunnistus või kooli poolt kinnitatud hinneteleht.

Kui Sul on küsimusi või soovid kandideerimisest loobuda, palun võta ühendust sekretäriga: telefon 6996 130, meiliaadress mairi@vhk.ee

Info kirjalike testide tulemuste kohta ainult meiliaadressilt mairi@vhk.ee

 

 

 

MUU OLULINE INFO TULEVASELE GÜMNASISTILE:

Dokumentide esitamisel on vaja ära tellida tekkel, koolisõrmus, töövihikud ja koolimärkmik.

TASUMINE DOKUMENTIDE TOOMISEL AINULT SULARAHAS.

  • kooli vapiga hõbesõrmus  32.- € - Suurust saab mõõta koolis. Abituriendid annavad pidulikult sõrmused kümnenda klassi õpilastele üle kooli sünnipäeval, Mihklipäeval, kooli teenistusel.
  • kooli vapiga tekkel 18.- € - tellimiseks täpsustada mütsi suurus või pea ümbermõõt.
  • kooli vapiga märkmik __ € (Kooli logoga kalendermärkmik koos VHK järgmise õppeaasta kalenderplaaniga, juhataja annab märkmiku igale uuele õpilasele pidulikult 1. septembri aktusel)
  • X klassi töövihikute raha __


Eelinfo:  X klassi õpilastele toimub ___ tutvumispäev ja õhtul toimub X klassi lapsevanemate koosolek. Kellaajad ja täpne info tuleb kooli kodulehele augustis.

 

 

GÜMNAASIUMIS ON NÕUTUD AKADEEMILINE RIIETUMISTAVA, MILLE TÄPSE KIRJELDUSE LEIAD KODUKORRAST.

ARVESTA SELLEGA SÜGISEKS RIIDEID OSTES!

Tegevused dokumentidega