VHK omaloomingukonkursi 2012 muusikaauhinnad
Vanalinna Hariduskolleegiumi XVI omaloomingukonkurssi toetasid: ERSO, Tallinna Linnateater, Nuku- ja Noorsooteater, RO Estonia, Vanemuine, VAT Teater, kirjastused Kunst ja Ilmamaa. TÄNAME!!!
Täname ka žüriid: Helena Tulve, Margo Kõlar, Maret Alango ja Peeter Sarapuu
PEAPREEMIAD:
Tuudur Jürgen Utt 2P (õp. Ene Nael) "Isadepäeva võistlus" - aleatoorilise muusika preemia
Elisabeth Egel 4T (õp. Anneli Tanksimäe) "Variatsioonid emale" - peapreemia tundlike kõlade eest "Tänavahääled"
Katariina Kivi 5T (õp. Krista Madiste) "Koer Tommi"
Rael Kõiv 12K (õp. Tõnu Kõrvits/Katri Rebane) "Elu on unenägu"
ERIPREEMIAD:
Adrian Paemurru 1P (õp. Peeter Paemurru) "Nümfkakaduu näitab iseloomu" - suveräänse teostuse preemia
"Meie papagoi hommikune jalutuskäik"
Suvi Sumberg 1T (õp. Katri Rebane) "Lipuvärvid" - ilusa värvilahenduse preemia
/Saade omalooming, meloodia koostöös õpetajaga/
Oskar Luik 1A (õp. Katri Rebane) "Roos" - aromaatse meloodia preemia
/Meloodia omalooming, saade koostöös õpetajaga/
Richard Reps 1P (õp. Ingrit Vooglaid) "Minu pere rahvalugu" - kontrapunkti preemia
Samuel Butler 1P (õp. Ene Nael) "Teisipäev", "Kolmapäev", "Neljapäev" - leidliku väljenduse preemia
Lauren Elisabeth Ild 1T (õp. Ingrit Vooglaid) "Kuldsed kabjad" - Pegasuse preemia
Artur Ermel 2P (õp. Katri Rebane) "Karu sõidab keerulistel teedel" - hea karakteerse mõtte preemia
Sebastian Sild 2A (õp. Inge Biltse) "Nupurokk" - artistlikkuse preemia "Vanaemale"
Frederik Mustonen 2P (õp Tiina Pangsep) "Minu pere jõulud" - sisendusjõulise esituse preemia
Sofia Khvichia 3T (õp. Ene Nael) "Suvepuhkus/ perega merel" - sulnite lainete preemia
Loore Laimets 3T (õp. Katri Rebane) "Äike ja vikerkaar" - Philip Glassi preemia
Carolina Kuusemets 4A (õp. Hille Poroson) "Lõbus sell" - rännuselli preemia
Kaur Voolaid 5A (õp. Anu Randma) "Tormisel ööl perega" - psühholoogilise pinevuse preemia
Iris Kass 5T (õp. Tuule Kann) "Nädal" - pastelse kõla preemia
Iris Peil 5T (õp. Katri Rebane) "Tüli" - karakteri preemia
Olivia Tammisto 6T (õp. Katri Rebane) "Emale" - südamlikkuse preemia
Brit Kikas 7T (õp. Katri Rebane) "Suvine jalutuskäik Londonis" - karakteri preemia
Marite Oroperv 7T (õp. Elo Toodo-Jakobs) "Õunauss" - vonklevate viisikäikude preemia
Devon Nathaniel Gawley 7P (õp. Arne Rütter) "Raskused ja rõõm käsikäes" - bluusi preemia
Marilin Salström 8T (MK IV; õp. Ingrit Vooglaid) "Pühapäevad perega" - idülli ja kujundlikkuse preemia
Johanna Maria Juhandi 11 H (õp. Tõnu Kõrvits) "Õhtupalve Jumala peale lootes" - sugestiivsete kujundite preemia