Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised Põhikooli poisid tulid Tallinna koolinoorte meistriks 4x100 m teatejooksus ehk vägev punkt edukale koolispordiaastale!

Kadrioru staadionil peetud kergejõustikuvõistlustel, peale õpetaja poolt tehtud kiirkursust teatevahetuste kohta, jooksid poisid kenasti määrustepärase jooksu ja tulid ajaga 46,84 sek kindlalt Tallinna koolinoorte meistriks. Võimas! Jooksid JENS-PATRIK RAND, RALF KOMPUS, JOHANNES REMMELKOOR ja JAAKOB LAMBOT. Samadel võistlustel saavutas Johannes Remmelkoor põhikooli poiste kolmikhüppes II koha (11.82) ning gümnaasiumi poiste kaugushüppes kuulus Franz Malmstenile II koht (6.37). Põhikooli võistkond saavutas koolidest 4.koha.

Järjekorras XXXV Tallinna koolinoorte spordimängud andsid palju positiivseid emotsioone. Põhikoolide arvestuses saavutasime kokkuvõttes koolidest 5.koha ja gümnaasium osas jäime jagama 5.-6.kohta. Aga kohtadest tähtsamaks pean seda, et paljudel aladel on meil välja panna poisse-tüdrukuid, kes tahavad võistelda ja näitavad seejuures ka häid tulemusi. Eks vahel on raske tundidest ära tulla ja paljudel ka muid tegemisi ja hobisid, mis mõnikord kipuvad kattuma, aga kui vähegi võimalik ei peeta paljuks oma kooli esindada. Sellel aastal olime eriti tugevad korvpallis, milles põhikooli poisid tulid Tallinna koolinoorte meistriks ja gümnaasiumi noorhärrad saavutasid III koha. Põhikooli sportlikku tugevust näitavad ka teatejooksude võistkondlik II koht ja murdmaajooksu III koht. Gümnaasiumi osas jõudsime III kohtadeni ergomeetritel sõudmises ja lauatennises.

Ka järelkasv oli tubli! Kesklinna koolide 6.-7.klasside spordimängudel saavutati I koht ning 3.-5.klasside spordimängude väga pingelises konkurentsis 4.koht.

Tahan siinkohal tänada kõiki VHK õpilasi, kes vähem või rohkem esindasid oma kooli spordivõistlustel. Ja loomulikult ka tublisid kolleege kehalise kasvatuse õpetajaid, kes teile nendel võistlustel võistlemise võimalikuks teevad. Sportlikku suve!