Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus uudised JÕULULAAT

JÕULULAAT

Head lapsevanemad ja koolirahvas! Laupäeval, 10. detsembril kell 11 - 15 toimub Vanalinna Hariduskolleegiumi ja Püha Miikaeli Kooli traditsiooniline heategevuslik JÕULULAAT.

Seekordse laadaga kogume vahendeid klassiruumide mööbli uuendamiseks ja eelkõige laste toolide väljavahetamiseks.

 

Laada tegevused toimuvad VHK gümnaasiumimajas ja Püha Miikaeli Kooli majas. Loodame, et meid rõõmustavad nii õnneloos kui oksjon, tulevad mitmed meisterdamistoad ja müügiletid, kindlasti tegutsevad kohvikud ja saab kuulda-näha erinevaid esinejaid. Täpsema laadakava loodame teile saata uue nädala algul.

 

Laadatoimkonnas on 5. klasside pered, kes on juba alustanud ettevalmistusi. Meie suurürituse õnnestumiseks vajame aga kõigi koolipere liikmete abi ja toetust.

 

Ootame teie ettepanekuid töötubade ja laadategevuste korraldamiseks – häid mõtteid pole kunagi liiga palju! Töötubade ja müügilettide sisustamist koordineerivad Evelin Õunap (tel 5628 0847, evelino@vhk.ee) ja Katrin Maide (tel 5666 7077, katrinma@vhk.ee).

Võtame tänuga vastu annetusi õnneloosi auhinnafondi ja esemeid laadaoksjonile. Õnneloosi ja oksjoni ettevalmistusi juhivad Margit Aasmäe (tel 510 844, margit@nop.ee) ja Maris Hellrand (tel 5620 1118, marishellrand@hotmail.com).

Laadakohvikud ootavad täienduseks nobedaid abilisi ning mitmesuguseid toiduaineid ja abimaterjale.

Teie kodused küpsetised, hoidised, taimeteed, maiustused jm endatehtud hõrgutised on oluline täiendus laada müügilettidel.

Jõulukaunistuste valmistamiseks vajame erinevat looduslikku materjali, käsitöö- ja kunstikaupu.

Uued ja vanad raamatud, plaadid ja lauamängud on oodatud laada raamatutoas. Raamatutoa sisustamist korraldab Agne Puusaar (agne@division.ee).

 

UUS! Sel aastal ootame kõiki aktiivseid lapsi laadapesasse ise müüma oma koduseid hõrgutisi, endavalmistatud jõulukaarte ja -ehteid ning kõike muud jõululaadale sobilikku. Laste laadapesa tegevust koordineerib Maris Mosona (tel 5155257, maris.mosona@gmail.com).

 

Laada õnnestumisse saab panustada mitmel erineval moel. Selleks, et korraldajatel oleks parem ülevaade, mida ja kuidas laadapäevaks ette valmistada, palume teil täita ära elektrooniline laadaankeet.

 

Laadaankeedi link

 

Ootame teie täidetud ankeete hiljemalt esmaspäeval, 5. detsembril. Oleme väga tänulikud õigeaegselt saadetud info eest!

 

Kohtumiseni jõululaadal!

Tegevused dokumentidega