VHK ADVENDIKALENDER
päev | kell | koht | osalejad | sündmus | korraldaja |
3-dets | 10.00 algkool, 5.kl.; 11.00 gümn.9.kl; 12.00 6.-8.kl; PMK | Peeter-Pauli katedraal | VHK | Advenditeenistused | Pille Raitmaa |
3-dets | 10.00 | Lasteaed "Kaseke" Laagris | MM | Mudilaskoori esinemine lasteaia lastele | Katrin Tanvel |
3-dets | 11.30 | Lasteaed "Päikesejänku" | MK | Klavessiniõpilaste kontsert | Ene Nael |
3-dets | 18.00 | Ajaloomuuseum Suurgildi hoone | MK | Keelpilliosakonna kontsert (proov 9.00-11.00) | Aive Sarapuu |
4-dets | 9.00-10.00 | Jaani kirik | algkool III klassid | Jõuluevangeeliumi peaproov | Kristi-M Niitvägi |
4-dets | 12.00 | Draamateater | algkool 4P | Teatris etendusel „Võluõunad“ | Maris Sisask |
4-dets | 17.00 | Muusikamaja | MK | Kandleklassi kontsert (proov 16.30) | Tuule Kann |
5-dets | 12.30-16.00 | Rocca al Mare | algkool 1P | Rocca al Mare vabaõhumuuseumis | Kati Pajo |
5-dets | 12.30-13.15 | Rocca al Mare kool | MK | Kontsert Rocca al Mare kooli õpilastele | Inga Arro, Katrin Tanvel |
5-6-dets | 16.00-18.00 | Kunstimaja | KM | Jõululaada kingituste töötuba ja kaartide valmistamine | Anu Johanson |
6-dets !!! |
Põhikool ja gümnaasium |
PK ja gümnaasium |
Füüsika kooliolümpiaad |
aineseksioon |
|
6-dets | Tartu | põhikool 8.-9.kl | Eesti Rahva Muuseumis | Alar Saar | |
6-dets | 16.30 | Muusikamaja | MK | Klaveriosakonna valikkontsert jõulukontserdiks (proov 16.10) | Inga Arro |
7-dets | 12.30-15.30 | Rocca al Mare | algkool 1A | Rocca al Mare vabaõhumuuseumis | Sirje Kaev |
7-dets | 9.30-13.30 | Rocca al Mare | algkool 3P | Rocca al Mare vabaõhumuuseumis | Ragne Kullerkupp |
7-dets | 12.45-14.15 | Harju tn | algkool 3T | Uisutamine | Margit Rüsse |
8-dets | 10.30 | Muusikamaja | MK | Anneli Tanksimäe klaveriõpilaste kontsert (proov 9.00) | Anneli Tanksimäe |
8-dets | 11.00-15.00 | Vene 31 koolimaja | VHK | Heategevuslik jõululaat "Jõulud rahvuslikus mustris". Meisterdamine ja töötoad | Ruth Durejko |
8-dets | 16.00 | Vene 31 auditoorium | MK | Heli Reimani saksofoniklassi kontsert | Heli Reiman |
6-9-dets | Muusikaakadeemia | MK | Üleriigiline ESTA keelpillikonkurss(Johannes Sarapuu ja Peeter Margus) | Tiina Pangsep; Aare Tammesalu | |
7.-dets !!! |
18.30 !!! muudetud! |
Muusikamaja | MK | Helen Västriku viiuliklassi kontsert (proov17.30) | Helen Västrik |
10-dets | 10.45-13.45 | Rocca al Mare | algkool 1T | Rocca al Mare vabaõhumuuseumis | Piret Kõppo |
10-dets | 19.00-20.00 !!! |
Kaarli kirik | Miikaeli Poistekoor | Poistekoori peaproov | Kadri Hunt |
11-dets | 8.00-12.00 | Vääna | algkool 2T ja 2P | Väänas jõulumaal | Kerli Tedder ja Kita Järv |
11-dets | 10.30-12.30 | Nukuteater | algkool 3T | Teatris etendusel "Bullerby jõulud" | Margit Rüsse |
11-dets | 15.00-17.00 | Loomade varjupaik | 8 T | Loomade varjupaiga külastamine | Irja Tuus |
11-dets | 17.00 | Keskraamatukogu | MK | Klaveriosakonna jõulukontsert | Inga Arro |
11-dets | 17.00 | Muusikamaja | MK | Plokkflöödiõpilaste kontsert | Tõnis Kuurme |
11-dets | 16.00 | Salme kultuurikeskus | juhtkond | Haridusameti vastuvõtt koolijuhtidele | haridusamet |
12-dets !!! |
9.30-11.00 | Põhikool ja gümnaasium | PK ja gümnaasium | Emkeele ja keemia kooliolümpiaad põhikoolis ja gümnaasiumis | ainesektsioonid |
12-dets | 9.30-11.30 | Kadrioru Kunstimuuseum | algkool 2T | Kunstimuuseumi Lossikoolis | Kerli Tedder |
12-dets | 10.15-12.30 | Kadrioru Kunstimuuseum | algkool 3T | Kunstimuuseumi Lossikoolis | Margit Rüsse |
12-dets | 14.00 | Loo kool | MK | Kandleklassi ühiskontsert Loo kooliga | Tuule Kann ja Ella Maidre |
12-dets | 15.00 !!! proov muutus varasemaks!!! |
Kaarli kirik | Miikaeli Poistekoor (reserveeritud) | Miikaeli Poistekoori kontsert TPI meeskooriga, proov 12.45 (pillid 12.30) (kuulama läheb II-III klassi poistekoor) | Kadri Hunt |
12-dets | 17.30 | Sankt-Peterburgi hotell | MM tütarlastekoor | Vanalinna Muusikamaja Tütarlastekoori esinemine | Maarja Soone |
12-dets | 17.00 !!! muudetud! |
Muusikamaja | MM ja MK | Orkestri ja ansamblite kontsert (orkestri proov 15.45) | Peeter Sarapuu ja Peeter Klaas |
13-dets | 17.00 | Vene 31 söögisaal | MK | Kitarriosakonna kontsert | Lauri Jõeleht |
13-dets | 16.30 | Muusikamaja | MK | Tasemeeksamid (proov 16.10) Hanna-Maria Aunin, Teele Möldre (klavessiin) | Ene Nael |
13-dets | 18.00 proov 17.30 !!! |
Muusikamaja | MK | Klaveriosakonna ja muusikakeskkooli ühiskontsert | Inga Arro |
14-dets | 10.30-12.30 | Kadrioru Kunstimuuseum | algkool 1 A | Kunstimuuseumi Lossikoolis | Sirje Kaev |
14.12 !!! |
10.00-11.30 |
Jaani kirik |
III klassid |
jõuluetenduse lisaproov kirikus |
Kristiina-M Niitvägi |
14.12 uus! |
16.00 |
Vene 31 söögisaal |
MK |
Karis Sussi klaveriklassi kontsert |
Karin Suss |
14-15-dets | 18.00 !!! |
Kaarli kirik | Miikaeli Poistekoor | Miikaeli Poistekoori kontserdid Kaarli kirikus koos
TPI meeskooriga (kohale 17.30; pillid 17.15) |
Kadri Hunt |
15-dets | 12.00-13.30 | Muusikamaja | MK | Tiina Pangsepa viiuliklassi kontsert (proov 11.00 ja 4.dets. 15.00-16.20) | Tiina Pangsep |
15-dets | 13.30/ -16.00 | Muusikamaja | MK | Maret Nurkliku flöödiklassi kontsert (proov 13.30) | Maret Nurklik |
15-dets | 16.00 | Gümnaasiumi söögisaal | MK | Inge Biltse klaveriklassi kontsert | Inge Biltse |
15-dets | 12.00 | Teatri- ja Muusikamuuseum | MK | MK ja Muusikakeskkooli klavessiiniõpilaste ühiskontsert | Ene Nael |
17-dets !!! |
10.00/ proov 9.00 MM-s |
Tallinna Haridusamet |
MM tütarlastekoor |
Tütarlastekoori esinemine haridusametnikele |
Kristel Üksküla |
17-dets | 17.00 | Uus 32 saal | lasteaed | Aiakese jõulupidu | Edna Jüssi |
16-dets | 13.00 | Muusikamaja | MK | Liina Lille klaveriklassi kontsert | Liina Lill |
16-dets | 19.00 | Muusikamaja | MM teatrikool | XI teatriklassi muusikaõhtu | Eva Eensaar |
17-dets !!! |
12.45-13.45 |
Põhikool, kodundusklass |
noorte emade klass |
Piparkookide küpsetamine noorte emadega |
Kristiina Salong |
17-dets !!! |
14.50 |
PK peegelsaal |
III klassid |
jõuluetenduse peaproov II koosseisule (kostüümides) |
Kristi-M Niitvägi |
18-dets !!! |
8.00-12.00 | Vääna | algkool 3 T ja 4T |
Väänas jõulumaal | Margit Rüsse ja Anne Rebane |
18-dets!uus! |
12.00-12.30 |
Jaani kirik |
4-6 kl tütarlastekoor |
teenistuse peaproov (koori aeg) |
Maarja Soone, Pille Raitmaa |
18-dets! uus |
12.30-13.00 |
Jaani kirik |
7-12kl tütarlastekoor |
teenistuse peaproov |
Maarja Soone |
18.dets !!! |
9.00-12.00 !!! |
Põhikool, kodundusklass | PMK | Piparkookide küpsetamine | Aime Estonius |
18.dets !!! |
14.00 |
Kalev SPA |
10-e -noorte emade klass |
Jõulupidu |
Kristiina Salong |
18-dets | 15.30-16.45 | Gümnaasiumi uus teatrisaal | VHK | Tänukontsert koolimaja restaureerijatele ja ehitajatele | Pille Raitmaa |
18-dets! uus! |
17.00 |
Vene 31 söögisaal |
MK |
Ingrit Vooglaiu klaveriklassi kontsert |
Ingrit Vooglaid |
18-dets | 17.00-18.00 | Põhikooli peegelsaal | MK eelkool | Muusikakooli eelkoolirühma jõulutund | Imbi Laas, Jana Perens |
19-dets | 8.00-12.00 | Vääna | algkool 4T | Väänas jõulumaal | Anne Rebane |
19-dets !!! |
9.00-13.00 ; 14.00-15.30 |
Põhikool, kodundusklass | PMK |
Piparkookide kõpsetamine |
Aime Estonius |
19-dets | 16.00 | Vene 31 koolimaja | gümnasium | GÜMNAASIUMI JÕULUPIDU | Anu Nigesen |
19-dets | 17.00 | Keraamikatöökoda | KM | Kunstimaja jõulupidu | Anu Johanson |
19-dets | 17.00 | Uus 32 saal | eelkooli pikapäevaklass | pikapäevaklassi jõulupidu | Kristiina Reiter |
19-dets | 20.00 | Muusikamaja | MM avatud kõigile | Selle aasta viimane tantsuklubi | Leanne Barbo |
20-dets | 16.00 | Kunstnike Liit | MM tütarlastekoor | Tütarlastekoori esinemine | Maarja Soone |
20-dets | 10.00-11.30 | Muusikamaja | algkool 1.-2. Kl | JÕULUPIDU | Liis Eesmaa |
20-dets !!! |
10.00 |
Põhikool |
4 T | klassihommik enne jõulupidu |
Anne Rebane |
20-dets | 12.00-13.30 | Muusikamaja | algkool 3.-4. Kl | JÕULUPIDU | Liis Eessmaa |
20-dets | 13.30 | Uus tn 32 saal | PMK | JÕULUPIDU | Aime Estonius |
20-dets | 18.00 | Kirjanike Maja | PK | PÕHIKOOLI JÕULUPIDU | Alar Saar |
20-dets | 16.00 /17.00 | Õpilaskodu | Õpilaskodu | Jõuluõhtuks valmistumine ja jõuluõhtu, esmaspäeviti 18.30 jõulusõime tegemine, voolimist juhendab Ene Mellov | Ingrid Meister ja Külli Jõe |
21-dets | 8.00.8.45 | Jaani kirik | 3. kl proov | Jõuluteenistuse peaproov (III klasside etendus) | Kristi- M.Niitvägi |
21-dets | 9.00-10.00 | Jaani kirik | VHK, PMK, MÜ ja lapsevanemad |
VHK JÕULUTEENISTUS | Aive Sarapuu, Pille Raitmaa |
21-dets | järgneb teenistusele | koolimaja |
VHK,PMK, MÜ |
VHK, PMK ja MÜ õpetajate ja töötajate jõululõuna | Kristel Üksküla |
21-dets | 19.00 | Reaalkooli saal | avatud kõigile | Miikaeli Poistekoori meesansambli kontsert | Kadri Hunt |