Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikamaja KAMINAMUUSIKA kontsert Kaido Suss "Oma lauludega"

KAMINAMUUSIKA kontsert Kaido Suss "Oma lauludega"

16. märtsil kell 19:00 saab muusikamajas kuulata Kaido Sussi esitamas omi laule. Kaasa teeb ka tema tütar Mari-Katrina Suss viiulil.

Kaido Suss on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli (1981) Rein Olsperti ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi (praegune Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia,  1988) Andres Lepnurme fagotiklassis, 2005. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Margo Kõlari juhendamisel ka elektronmuusika erialal. Ta on võitnud auhindu konkurssidel nii fagotimängija kui heliloojana.

Kaido Suss töötab alates 1994. aastast ERSOs. Enne ERSOsse tulekut töötas Kaido Suss fagotimängijana Estonia teatri sümfooniaorkestris ning lauljana Eesti Filharmoonia Kammerkooris. Ta on teinud kaasa peaaegu kõigi Eesti orkestrite, sh Tallinna Kammerorkestri, Põhjamaade Sümfooniaorkestri, XXI Sajandi Orkestri, Klaaspärlimäng Sinfonietta, Tallinna Barokkorkestri, samuti Sansara (Läti) ja Kuuden kerroksen orkesteri (Soome) koosseisus ning mitmetes kammeransamblites.

Kaido Suss on kirjutanud koori- ja lastelaule ning kammermuusikat, teinud lauluseadeid. Ta on salvestanud oma loomingut mitmetele heliplaatidele.

Tegevused dokumentidega