Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Muusikakool VHK, PMK ja Kohila mõisakooli ühine perekontsert ELUTUBA

VHK, PMK ja Kohila mõisakooli ühine perekontsert ELUTUBA

Head pered! Kuulutame välja virtuaalse kontserdi "ELUTUBA". Edasi loe...

2007. aastal toimus VHK laulufestivali raames esmakordselt kontsert „ELUTUBA“, kus ühe meie kooli pere võõrustamisel tulid laulma ja pilli mängima lapsed koos oma vanemate, vanavanemate, õdede ja vendadega. Kontserdi traditsioon on väikeste muudatustega kestnud tänaseni.
Ei teadnud ei tollane kontserdi ristiisa Jaak Johanson ega keegi meist, kui sobilikult kõlab see nimi tänases päevas, kus parim paik perele koosolemiseks ja -tegutsemiseks ongi oma kodune elutuba. Miks mitte siis seal üheskoos ka musitseerida. Ning miks mitte teha oma koolirahvale kingitus meeleoluka kontserdi näol!
Kutsume kõiki peresid osalema järjekordses “ELUTOAS”!
Selleks tuleb ette valmistada ühe muusikapala esitus, olgu siis laul või pillilugu, ning salvestada see koos esinejate ja esitusele tuleva teose tutvustuse ning väikese omapoolse tervitusega kuulajatele. Osalevate pereliikmete arv ei ole piiratud ega määratud.
Kõikidest videosalvestustest seame kokku kontserdi, mida saame nautida kooliaasta viimasel päeval.
Kontsert tuleb privaatne, jagame kontserdi linki läbi stuudiumi ja VHK ning PMK kinnisel FB lehel.
Salvestus tuleb üles laadida Youtube’i keskkonda ja saata link aadressil karin@vhk.ee hiljemalt 1. juuniks. See jääb pere valida, kas Teie link on avalik või registriväline ehk seda näeb ainult lingi saaja. Mobiiltelefonidega salvestades palume valida laiekraan ehk ristipidine salvestamine.
Tehkem siis oma kodust kontserdilava ning saagu teie igaühe abiga seda katsumusrohket aega lõpetama eriline meeldejääv kogemus!
Küsimuste korral palun kirjutage või helistage julgesti.
Korraldustoimkonna nimel
Imbi Laas imbi@vhk.ee tel. 56629642 - sisulised küsimused
Karin Veissmann karin@vhk.ee 56660166 – tehnilised küsimused

Tegevused dokumentidega