Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus

Uudised

Algklasside draamafestival

Algklassiõpilaste õppeaasta lõpetas meeleolukas draamafestival.

Read More…

Tombola võidunumbrid

Head laadalised! Kes ei jõudnud laadal oma auhinnale järgi tulla, palume seda teha järgmise nädala jooksul. Auhinnad saab kätte Vene 22 valvelauast 08.00-18.00. Palun võtke kaasa ka oma võidupilet.

Read More…

Täna toimunud Mailaat oli euroaja edukaim

31. mail toimunud VHK ja Miikaeli Ühenduse Mailaadaga koguti rekordiliselt pea 14 700 eurot. Südamlikud tänud kõikidele vanematele, õpetajatele, lastele ja annetajatele!

Read More…

Romi Leen Niimann edukas luulekonkursil

Romi Leen Niimann 1.T klassist saavutas vabariiklikul Pokumaa korraldatud luulekonkursis 1.-4. klasside arvestuses luuletusega "Kevadekroon" 3.koha. Õnnitlused Romile ning tänusõnad õp Küllile ja Romi Leeni vanematele!

Read More…

1p klass on tublid loodusuurijad

1p klass osales projektis "Tere, kevad 2014".

Read More…

VHK kunstikooli lõputööde näitus galeriis Aatrium, Harju tn.6.

VHK kunstikooli lõputööde näitus galeriis Aatrium, Harju tn.6.

Avamine 26.mail kell 16.30 ja kaitsmine 29.mail kell 17.00. Galerii Aatrium avatud E-R 8-20 Näitusel osalevad: Hanna Triin Sipos, Mariann Drell, Anselm Oja, Kirstina Mirjam Villand, Anna Kert, Sandra Maria Villido, Triin-Eliis Süld, Mario Hallist, August Kreem, Barbara Brigita Oja, Kristjan Värav, Martin Kuks

Read More…

Õnnitleme 6.klassi tüdrukuid

Õnnitleme 6.klassi tüdrukuid

kes 12.aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud moekonkursi finaalvõistlusel „Sedamoodi 2014“ saavutasid oma kollektsiooniga „Õhus on mustreid“ I koha!

Read More…

Tegevused dokumentidega