VHK X lennu lõpuaktus
Vanalinna Hariduskolleegiumi X lennu lõpuaktus toimub reedel 20. juunil kell 15.00 Katariina kirikus
Vanalinna Hariduskolleegiumi X lennu lõpuaktus toimub reedel 20. juunil 2008 kell 15.00 Katariina kirikus.
XII R
- Bobkov, Els
- Hanesoo, Joosep
- Kapten, Stiv
- Karu, Kait
- Kekišev, Jaan
- Kersen, Olav
- Kotsjuba, Andreas
- Kuhi, Kaisa
- Liiv, Oliver
- Meigas, Doris
- Männik, Mihkel
- Oja, Pääru
- Ojaaru, Carolina
- Orav, Kateriine
- Pajupuu, Madis
- Pilvik, Brait
- Puskar, Sven-Tõnis
- Pärn, Joonas
- Riim, Erki
- Rooleid, Martiine
- Saar, Martin
- Saat, Piia
- Tamp, Marju
- Täll, Kaarel
- Urb, Mari
- Väli, Leena-Maria
- Õepa, Mona-Brit
Klassijuhataja Tiia Kalju
XII R individuaalprogramm
- Rannamäe, Liisa
- Talvik, Gertrud
Klassijuhtaja Urmo Uiboleht
XII K
- Aasrand, Anna-Liisa
- Ainla, Raimo-Teet
- Arro, Meelimari
- Ehasalu, Joosep
- Habakuk, Ave
- Hermlin, Anna
- Jürisson, Joosep
- Kaev, Raimond
- Kliimann, Helin
- Liimets, Andrei
- Lotman, Miikael
- Mahhova, Annika-Arianne
- Orav, Keir
- Peek, Sandra
- Pihlak, Mari-Ann
- Rajando, Madis
- Randla, Jüri
- Relve, Auli
- Rooba, Kadri
- Saarmets, Jaanika
- Savisaar, Edgar
- Sisask, Kaarel
- Tomberg, Taavet
- Toomet, Siim
- Uppin, Maria
- Vahtre, Jaan
- Viikberg, Reeli
Klassijuhatajad Piret Pitk ja Triinu Tamm
XII H
- Arro, Mattias
- Ehrenberg, Maria
- Haavamägi, Susanna
- Ilus, Hõbe
- Jaago, Jaan
- Jürgens, Tõnis
- Kormašov, Paul
- Korstnik, Jürgen-Kristoffer
- Kotov, Anni
- Krumm, Piret
- Künnapas, Laura-Helene
- Laanes, Kadri
- Langebraun, Li
- Luik, Anna-Liisa
- Munatajeva, Eldina
- Mänd, Kaspar
- Niitvägi, Anna-Theresia
- Port, Kristiina-Hortensia
- Reidak, Hanna
- Roostar, Kaarel
- Rull, Taavi
- Sermat, Anne-Maria
- Sirp, Sandra
- Sova, Pire
- Strandberg, Priit
- Šverns, Nele
- Tinno Kirke
- Varusk Sander
- Velberg Kaspar
- Vooglaid Teresa
Klassijuhataja Ilvar Saar
XII individuaalõppe klass
- Kaldoja, Kristi-Isabella
- Kerma, Mari
- Kiili, Gunnar
- Narro, Ana-Maria
- Rebane, Martin
Klassijuhataja Külli Jõe