Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Gümnaasium Kesklinna koolide 3.-5.klasside spordimängudelt jälle häid tulemusi!

Kesklinna koolide 3.-5.klasside spordimängudelt jälle häid tulemusi!

Suusavõistlustel, mis toimusid Nõmme kunstlume rajal, tuli OSKAR RAUDNE Kesklinna meistriks! Koolide arvestuses saavutasid poisid II koha (sõitsid veel OLLE ILMAR JAAMA 4.koht, EKE MADIS HABAKUK, FREDERIK MUSTONEN ja ALEKSANDER MUSTONEN). Tüdrukud saavutasid koolidest III koha (EMMA KUTMAN 6.koht, LOORE LAIMETS, LIISBET SAAR ja JOHANNA LAURA LAIKMAA). 6.-7.klasside arvestused saavutasid VHK poisid III koha.

Sõitsid KARL JOHAN HERODES, ALEKSANDER KARL SIMOVART, JOHAN KRISTJAN AIMLA, JAAKOB LAMBOT ja REI SIKK.

Rahvastepallis kaitsesid 4.klassi poisid eelmise aasta võitu. Mängisid HUGO TOOM, MIHKEL EESMAA, TRISTAN CONNOR FERLAND, EKKE GROSS, MATTIAS HÄNNIKÄINEN, EVEN HURT, MATTIAS VOLL, MÄRTEN HALLISMAA ja MARKUS KONT.

Tüdrukud saavutasid tasavägises konkurentsis III koha. Kooli esindasid SASKIA EINPALU, KAROLIN ULMRE, HANNA KARLSON, KADRI KEIU ILVES, EVA KUTMAN, MARIE REITER, ALESSIA SARACENO, RHE KRAM ja LIISE MAGDALENE LOORIS.